СІМПСОНИ UA


СІМПСОНИ UA


АНІМАТОР СТУДІЇ DISNEY СТВОРИВ ЗАСТАВКУ ДО “СІМПСОНІВ”
Художник-мультиплікатор студії Disney Ерік Голдберг намалював заставку до нового епізоду мультсеріалу “Сімпсони”.
ПОДІЛИСЯ НОВИНОЮ З ДРУЗЯМИ:

Голдберг займається анімацією з 1970 року, а в 1992 році він закрив свою власну студію і влаштувався на роботу в Disney, де працював над “Аладдіном”, “Покахонтас”, “Геркулесом” і багатьма іншими анімаційними стрічками.

В альтернативній заставці до “Сімпсонів” від Еріка Голдберга заховано кілька відсилань до відомих діснеївських мультфільмів: починаючи від чорно-білого “Пароплавчика Віллі” і закінчуючи “Попелюшкою”, “Білосніжкою і сім гномів”, “Книгою джунглів” та ін.

За кілька днів ролик набрав понад 1 млн переглядів на Youtube.


КОМЕНТ СІМПСОНИ UA: Апетит у Гомера не змінився!

Якщо вам подобається безглуздість Гомера, ввічливість Ліси, турбота Мардж і хуліганство Барта, то цей сайт саме для вас!


The Simpsons - американський мультсеріал, який вже давно отримав прихильність українських глядачів.

Сімпсони українською мовою

Безглуздість Гомера, турбота Мардж, ввічливість Ліси і хуліганство Барта - запорука популярності родини Сімпсонів.
Якщо ви бачили всі сезони серіалу, то розумієте про що йдеться. Якщо ж ні - достатньо хоча б раз подивитися Сімпсони українською мовою і ви не зможете зупинитись, доки не подужаєте всі сезони "Сімпсонів". Бо що може бути краще, ніж дивитися серії Сімпсонів онлайн у будь-який час? Напевно, тільки - дивитись їх українською.


МУЛЬТСЕРІАЛ «СІМПСОНИ»

Ви знаходитесь на сторінці, де можете подивитися мультсеріал «Сімпсони». Переглянути мультсеріал «Сімпсони» онлайн Ви можете абсолютно безкоштовно на нашому сайті. Хочемо звернути увагу, що всі мультсеріали онлайн у нас робочі, якщо раптом щось не працює - залиште коментар і ми обов'язково виправимо. Приємного перегляду!


«СІМПСОНИ» ОНЛАЙН

Мультфільм розповідає про життя однойменної родини, яка складається з п’яти чоловік. Глава сімейства Гомер представлений неосвіченим, тупуватим і часто дуже безвідповідальним чоловіком, який, тим не менш, заради своєї сім’ї готовий на все. Скільки ж йому довелося пройти випробувань, поки він визволяв своїх дітей з різних колотнеч, шукав їм подарунки і влаштовував сюрпризи.