СІМПСОНИ UA


СІМПСОНИ UA


ЩО ПИСАЛИ КРИТИКИ ПРО НАЙПЕРШІ СЕРІЇ
Коли "Сімпсони" тільки з'явилися в телику, ніхто й гадки не мав, що скоро про хлопців із Спрінгфілда знатиме весь світ. Критики називали шоу "згубним" і "огидно намальованим".
ПОДІЛИСЯ НОВИНОЮ З ДРУЗЯМИ:

Спочатку "Сімпсони" вийшли в ефір як частина популярного "Шоу Трейсі Ульман". Плюс, зіграли свою роль успішні комікси Грюнінга "Життя в пеклі". Так що рейтинги у першій серії "Сімпсонів" були вельми і вельми хороші: побачили епізод багато, а ті, хто не побачив, як мінімум почули або прочитали.

В ім'я справедливості і пам'яті поколінь, було зібрано в один пост здорову і не дуже критику головних іноземних видань на адресу "Сімпсонів" за 1989 і 1990 роки.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: АНІМАТОР СТУДІЇ DISNEY СТВОРИВ ЗАСТАВКУ ДО “СІМПСОНІВ”

PEOPLE: "Нове творіння Грюнінга - самий згубний звір у FOX і, у крайньому разі на перших порах, самий дотепний. Стиль малювання більше нагадує андерграундного художника Роберта Крамба, ніж" Ханна-Барбер "[студія, яка створила" Флінстони "- прим. Ред.] . у гротескній сім'ї "Сімпсонів" батько-кроманьйонець працює на атомній станції, а у матері зачіска в стилі "дружина Франкенштейна". Троє їхніх дітей - це той самий тип людей-звірів, які зазвичай дратують. Дивитися на життя цих закоренілих лузерів ненормально, але весело ".

TIME: "У "Сімпсонів" приємний гумор, але при цьому вони дивно відштовхують більшу частину часу. Картинка надто гротескна, в ній немає навіть натяку на шарм, а анімація занадто груба навіть за найнижчими мірками серіалів".

ENTERTAINMENT WEEKLY: "Всього за кілька місяців "Сімпсони" стали новою зіркою FOX. Це не просто дитячий серіал про звичайну сімейку: це дуже їдка сатира, замаскована під мультфільм для будь-якого віку. Гомер Сімпсон - головний кандидат на пост "самого питущого батька". Зараз це місце займає Рональд Рейган".

THE NEW YORK TIMES: "«Сімпсони» дивним чином потрапили в ціль. Грань між "простим" і "чудовим" невідчутно тонка. Судячи з того, що нам вже показали, "Сімпсони" продемонстрували дивовижну здатність триматися на правильній стороні в переважній більшості випадків".

NEWSWEEK: "Ця серіальна сімейка з дивними очима. Вони набагато хитріші, смішні і складні, ніж можна очікувати від анімаційного серіалу".

USA TODAY: "Цинічні "Сімпсони" - це останнє, що можна очікувати від телевізора в суботу вранці, коли перед ним сидять тільки діти.

Якщо вам подобається безглуздість Гомера, ввічливість Ліси, турбота Мардж і хуліганство Барта, то цей сайт саме для вас!


The Simpsons - американський мультсеріал, який вже давно отримав прихильність українських глядачів.

Сімпсони українською мовою

Безглуздість Гомера, турбота Мардж, ввічливість Ліси і хуліганство Барта - запорука популярності родини Сімпсонів.
Якщо ви бачили всі сезони серіалу, то розумієте про що йдеться. Якщо ж ні - достатньо хоча б раз подивитися Сімпсони українською мовою і ви не зможете зупинитись, доки не подужаєте всі сезони "Сімпсонів". Бо що може бути краще, ніж дивитися серії Сімпсонів онлайн у будь-який час? Напевно, тільки - дивитись їх українською.


МУЛЬТСЕРІАЛ «СІМПСОНИ»

Ви знаходитесь на сторінці, де можете подивитися мультсеріал «Сімпсони». Переглянути мультсеріал «Сімпсони» онлайн Ви можете абсолютно безкоштовно на нашому сайті. Хочемо звернути увагу, що всі мультсеріали онлайн у нас робочі, якщо раптом щось не працює - залиште коментар і ми обов'язково виправимо. Приємного перегляду!


«СІМПСОНИ» ОНЛАЙН

Мультфільм розповідає про життя однойменної родини, яка складається з п’яти чоловік. Глава сімейства Гомер представлений неосвіченим, тупуватим і часто дуже безвідповідальним чоловіком, який, тим не менш, заради своєї сім’ї готовий на все. Скільки ж йому довелося пройти випробувань, поки він визволяв своїх дітей з різних колотнеч, шукав їм подарунки і влаштовував сюрпризи.