СІМПСОНИ UA


СІМПСОНИ UA


АКТОРИ ДУБЛЯЖУ МУЛЬТСЕРІАЛУ
Ми тут побачили, що народ не дуже знає своїх героїв. Тому вирішили присвятити цю статтю українським акторам, які взяли участь у дубляжі Футурами українською і є голосами всіх основних персонажів. Отже, знайомтесь:
ПОДІЛИСЯ НОВИНОЮ З ДРУЗЯМИ:

ЮРІЙ КУДРЯВЕЦЬ: Він є голосом Фрая. Окрім того він український голос Міккі Мауса і Пітера Гріфіна.

АКТОРИ ДУБЛЯЖУ МУЛЬТСЕРІАЛУ "ФУТУРАМА"


ЧИТАЙ ТАКОЖ: ЩО ПИСАЛИ КРИТИКИ ПРО НАЙПЕРШІ СЕРІЇ "СІМПСОНІВ"

ГАННА ЛЕВЧЕНКО: Левченко Ганна Євгенівна більше всім відома як голос Барта Сімпсона. У Футурамі озвучує наступних персонажів - Ліла, Еймі, К'юберт Фарнсворт, Маленький робот. Озвучила також деяких персонажів Південного Парку.

АКТОРИ ДУБЛЯЖУ МУЛЬТСЕРІАЛУ "ФУТУРАМА"


МИКОЛА КАРЦЕВ: Український голос незрівнянного і неперевершеного Бендера.

АКТОРИ ДУБЛЯЖУ МУЛЬТСЕРІАЛУ "ФУТУРАМА"


ЄВГЕН МАЛУХА: Усім відомий український Гомер Сімпсон. У Футурамі озвучив професора Фарнсворта та доктора Зойдберґа. А також голос Альфа та ще багатьох героїв у мультиках та кіно.

АКТОРИ ДУБЛЯЖУ МУЛЬТСЕРІАЛУ "ФУТУРАМА"


ІГОР РОДА: Озвучує українських Гермеса Конрада та Запа Бренніґана. На жаль ні фото, ні ніякої більше інформації в інтернеті не знайшли, тож будемо раді вашій допомозі.

АКТОРИ ДУБЛЯЖУ МУЛЬТСЕРІАЛУ "ФУТУРАМА"


КОМЕНТ СІМПСОНИ UA: Новину підготував Валентин Дорофей, адміністратор спільноти ФУТУРАМА UA ВКонтакті.

Якщо вам подобається безглуздість Гомера, ввічливість Ліси, турбота Мардж і хуліганство Барта, то цей сайт саме для вас!


The Simpsons - американський мультсеріал, який вже давно отримав прихильність українських глядачів.

Сімпсони українською мовою

Безглуздість Гомера, турбота Мардж, ввічливість Ліси і хуліганство Барта - запорука популярності родини Сімпсонів.
Якщо ви бачили всі сезони серіалу, то розумієте про що йдеться. Якщо ж ні - достатньо хоча б раз подивитися Сімпсони українською мовою і ви не зможете зупинитись, доки не подужаєте всі сезони "Сімпсонів". Бо що може бути краще, ніж дивитися серії Сімпсонів онлайн у будь-який час? Напевно, тільки - дивитись їх українською.


МУЛЬТСЕРІАЛ «СІМПСОНИ»

Ви знаходитесь на сторінці, де можете подивитися мультсеріал «Сімпсони». Переглянути мультсеріал «Сімпсони» онлайн Ви можете абсолютно безкоштовно на нашому сайті. Хочемо звернути увагу, що всі мультсеріали онлайн у нас робочі, якщо раптом щось не працює - залиште коментар і ми обов'язково виправимо. Приємного перегляду!


«СІМПСОНИ» ОНЛАЙН

Мультфільм розповідає про життя однойменної родини, яка складається з п’яти чоловік. Глава сімейства Гомер представлений неосвіченим, тупуватим і часто дуже безвідповідальним чоловіком, який, тим не менш, заради своєї сім’ї готовий на все. Скільки ж йому довелося пройти випробувань, поки він визволяв своїх дітей з різних колотнеч, шукав їм подарунки і влаштовував сюрпризи.