ФІЛОСОФІЮ ГОМЕРА СІМПСОНА ТЕПЕР МОЖНА ВИВЧАТИ В УНІВЕРСИТЕТІ
Університет Глазго (це в країні Біг Бена і файв-о-клок ті) представив один зі своїх нових курсів, який підкорив нас з перших трьох букв назви - "D'oh! Сімпсонівське введення в філософію".
ПОДІЛИСЯ НОВИНОЮ З ДРУЗЯМИ:

Курс є факультативним і розрахований на кілька тижнів, тому диплом за його проходження вам не дадуть (а могли б). Але це дуже крута можливість дізнатися про філософію всього, що можна і не можна, через призму "Сімпсонів".

ЧИТАЙ ТАКОЖ: ВСІ ДИВАННІ ЗАСТАВКИ 21 СЕЗОНУ (ВІДЕО)


ФІЛОСОФІЮ ГОМЕРА СІМПСОНА ТЕПЕР МОЖНА ВИВЧАТИ В УНІВЕРСИТЕТІ

Анотація курсу звучить так:

"Сімпсони" - джерело культурних відсилань, саме через те, що в серіалі так багато філософії. Арістотель, Кант, Маркс, Камю і десятки інших мислителів - їх ідеї представлені в шоу в чистій філософській формі.

До речі, Метт Грюнінг, творець "Сімпсонів", навчався на філософа, а Гомера назвали на честь грецького поета Гомера.
Якщо вам подобається безглуздість Гомера, ввічливість Ліси, турбота Мардж і хуліганство Барта, то цей сайт саме для вас!


The Simpsons - американський мультсеріал, який вже давно отримав прихильність українських глядачів.

Сімпсони українською мовою

Безглуздість Гомера, турбота Мардж, ввічливість Ліси і хуліганство Барта - запорука популярності родини Сімпсонів.
Якщо ви бачили всі сезони серіалу, то розумієте про що йдеться. Якщо ж ні - достатньо хоча б раз подивитися Сімпсони українською мовою і ви не зможете зупинитись, доки не подужаєте всі сезони "Сімпсонів". Бо що може бути краще, ніж дивитися серії Сімпсонів онлайн у будь-який час? Напевно, тільки - дивитись їх українською.


МУЛЬТСЕРІАЛ «СІМПСОНИ»

Ви знаходитесь на сторінці, де можете подивитися мультсеріал «Сімпсони». Переглянути мультсеріал «Сімпсони» онлайн Ви можете абсолютно безкоштовно на нашому сайті. Хочемо звернути увагу, що всі мультсеріали онлайн у нас робочі, якщо раптом щось не працює - залиште коментар і ми обов'язково виправимо. Приємного перегляду!


«СІМПСОНИ» ОНЛАЙН

Мультфільм розповідає про життя однойменної родини, яка складається з п’яти чоловік. Глава сімейства Гомер представлений неосвіченим, тупуватим і часто дуже безвідповідальним чоловіком, який, тим не менш, заради своєї сім’ї готовий на все. Скільки ж йому довелося пройти випробувань, поки він визволяв своїх дітей з різних колотнеч, шукав їм подарунки і влаштовував сюрпризи.