26 сезон 4 серія

26 сезон 4 серія - епізод Сімпсонів, у якому традиційно 3 історії присвячені Хелловіну. «School Is Hell» - Барт і Ліса зв'язуються з демоном з паралельного всесвіту, прочитавши ряд арамейських символів. «A Clockwork Yellow» - Банда Мо (в стилі фільму «Механічний апельсин») починає розвалюватися, коли Дум (Гомер) закохується в дівчинку (Мардж). «The Others» - Сімейство Сімпсонів переслідується сім'єю привидів (ранні Сімпсони з «Шоу Трейсі Ульман»), яка раніше жила в будинку Сімпсонів, де була вбита і похована.

На нашому сайті ви можете дивитись 26 сезон Сімпсонів онлайн українською.


ДИВИТИСЬ ОНЛАЙН:
26 сезон 22 серія « Попередня серіяЯкщо серія не працює, повідомте про це сюди, ми відреагуємо та вирішимо проблему.
Якщо вам подобається безглуздість Гомера, ввічливість Ліси, турбота Мардж і хуліганство Барта, то цей сайт саме для вас!


The Simpsons - американський мультсеріал, який вже давно отримав прихильність українських глядачів.

Сімпсони українською мовою

Безглуздість Гомера, турбота Мардж, ввічливість Ліси і хуліганство Барта - запорука популярності родини Сімпсонів.
Якщо ви бачили всі сезони серіалу, то розумієте про що йдеться. Якщо ж ні - достатньо хоча б раз подивитися Сімпсони українською мовою і ви не зможете зупинитись, доки не подужаєте всі сезони "Сімпсонів". Бо що може бути краще, ніж дивитися серії Сімпсонів онлайн у будь-який час? Напевно, тільки - дивитись їх українською.


МУЛЬТСЕРІАЛ «СІМПСОНИ»

Ви знаходитесь на сторінці, де можете подивитися мультсеріал «Сімпсони». Переглянути мультсеріал «Сімпсони» онлайн Ви можете абсолютно безкоштовно на нашому сайті. Хочемо звернути увагу, що всі мультсеріали онлайн у нас робочі, якщо раптом щось не працює - залиште коментар і ми обов'язково виправимо. Приємного перегляду!


«СІМПСОНИ» ОНЛАЙН

Мультфільм розповідає про життя однойменної родини, яка складається з п’яти чоловік. Глава сімейства Гомер представлений неосвіченим, тупуватим і часто дуже безвідповідальним чоловіком, який, тим не менш, заради своєї сім’ї готовий на все. Скільки ж йому довелося пройти випробувань, поки він визволяв своїх дітей з різних колотнеч, шукав їм подарунки і влаштовував сюрпризи.