СІМПСОНИ UA


СІМПСОНИ UA


СІМ'ЯНИН (ГРІФІНИ) В ГОСТЯХ У СІМПСОНІВ

У даній серії Сім'янин (Гріфіни) зустрічається з Сімпсонами.

За сюжетом Пітер почав малювати комікси, і у нього це навіть не погано виходило. Його комікси користувалися попитом, поки одного разу в одному з них він не висміяв жінок. Після цього багато жінок захотіли розправитися з цим жирдосом, тому всій родині довелося виїхати з міста. На заправці їх автомобіль викрадають, і сім'я продовжує свою подорож пішки. По дорозі вони потрапляють в Спрінгфілд. І там Гріфіни зустрічають Сімпсонів.

Автор Перекладу: Дмитро Шостак
Текст читали: Євген Малуха, Юрій Коваленко, Катерина Качан, Ганна Левченко, Євген Сінчуков, Олекса Мельник, Ніна Тараруєва, Михайло Карпань, М'яч Дредболл, Вікторія Жуковська, Мар'яна Янкевич, Юліан Грицевич, Ігор Анісімов, Денис Швецов та Михайло Литвин.
Оформлення Постерів: Данил Земляний

Пропонуємо вам переглянути Сімпсони і Гріфіни в одній серії українською. Дубляж українською спільної серії Сім'янина (Гріфіни) та Сімпсонів. Епізод був озвучений акторами дубляжу українських Сімпсонів та Т.С. Струґачка спеціально для для сайту та підписників спільноти СІМПСОНИ UA ВКонтакті.


ДИВИТИСЬ ОНЛАЙН:
Якщо вам подобається безглуздість Гомера, ввічливість Ліси, турбота Мардж і хуліганство Барта, то цей сайт саме для вас!


The Simpsons - американський мультсеріал, який вже давно отримав прихильність українських глядачів.

Сімпсони українською мовою

Безглуздість Гомера, турбота Мардж, ввічливість Ліси і хуліганство Барта - запорука популярності родини Сімпсонів.
Якщо ви бачили всі сезони серіалу, то розумієте про що йдеться. Якщо ж ні - достатньо хоча б раз подивитися Сімпсони українською мовою і ви не зможете зупинитись, доки не подужаєте всі сезони "Сімпсонів". Бо що може бути краще, ніж дивитися серії Сімпсонів онлайн у будь-який час? Напевно, тільки - дивитись їх українською.


МУЛЬТСЕРІАЛ «СІМПСОНИ»

Ви знаходитесь на сторінці, де можете подивитися мультсеріал «Сімпсони». Переглянути мультсеріал «Сімпсони» онлайн Ви можете абсолютно безкоштовно на нашому сайті. Хочемо звернути увагу, що всі мультсеріали онлайн у нас робочі, якщо раптом щось не працює - залиште коментар і ми обов'язково виправимо. Приємного перегляду!


«СІМПСОНИ» ОНЛАЙН

Мультфільм розповідає про життя однойменної родини, яка складається з п’яти чоловік. Глава сімейства Гомер представлений неосвіченим, тупуватим і часто дуже безвідповідальним чоловіком, який, тим не менш, заради своєї сім’ї готовий на все. Скільки ж йому довелося пройти випробувань, поки він визволяв своїх дітей з різних колотнеч, шукав їм подарунки і влаштовував сюрпризи.