Дивитись Сімпсони у кіно українською онлайн


СІМПСОНИ У КІНО

Сімпсони у кіно (англ. The Simpsons Movie) — повнометражний мультиплікаційний фільм, знятий на основі комедійного мультиплікаційного телесеріалу «Сімпсони» та створений на студії Gracie Films для кінокомпанії 20th Century Fox. Сценарій «Сімсонів» написали сценаристи телесеріалу. У США та Канаді фільм вийшов на екрани 27 липня 2007 року, в Україні — 16 серпня 2007 року.

The simpsons - американський мультсеріал, який вже давно отримав прихильність українських глядачів. Безглуздість Гомера, турбота Мардж, ввічливість Ліси і хуліганство Барта - запорука популярності родини Сімпсонів.

Якщо ви бачили всі сезони серіалу, то розумієте про що йдеться. Якщо ж ні - достатньо хоча б раз подивитися Сімпсони українською мовою і ви не зможете зупинитись, доки не подужаєте всі сезони. Бо що може бути краще, ніж дивитися серії Сімпсонів онлайн у будь-який час? Напевно, тільки - дивитись їх українською.

Подейкують, що Сімпсони на українській мові - це один з найкращих варіантів перекладу в усій Європі. А насолоджуватися їхнім невимушеним гумором та гострою сатирою можна так довго, як і очікувати нові серії. "Доу!"


Починай дивитись Сімпсони у кіно прямо зараз!ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ:
vip

Різдвяні Серії Сімпсонів
Різдвяні Серії Сімпсонів


Социальные комментарии Cackle
;